skip to content

Vertical Tabs

Інформація

Віктор Галасюк – український економіст та громадський діяч, президент Української асоціації Римського клубу, член-кореспондент Всесвітньої Академії науки та мистецтва, д.е.н. Засновник Young Scientists Conference (YSC) та член Наглядової ради Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ).

З 2019 рр. проходить навчання у Гарвардський Бізнес Школі (PLD Executive Education, HBS).

З 2014 по 2019 рр. – народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з США, заступник голови Української частини Парламентського Комітету Асоціації.

Прихильник промислового та інноваційного розвитку. Визнаний №2 в рейтингу ефективності законотворчої діяльності серед усіх народних депутатів VIII скликання. Є автором-розробником понад 20 прийнятих парламентом економічних законів, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату, підтримку малого та середнього підприємництва, розвиток промисловості та сприяння експорту.

Працюючи протягом 1998-2014 рр. в корпоративному секторі, пройшов кар’єрний шлях від керівника проектів і функціональних підрозділів в консалтинговому бізнесі до топ-менеджера в інвестиційному бізнесі та очільника галузевої асоціації високотехнологічних компаній.

Доктор економічних наук. Автор курсу «Економічна інженерія», який викладає як професор Інституту прикладного системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського та професор КНУ ім. Тараса Шевченка. Проходив навчання та стажування в Японії, Великобританії, США.

Сфери досліджень: економічна політика, економічне зростання, сталий розвиток.

Вміст доступний за ліцензією Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Контакти

Галасюк Віктор Валерійович